ČeštinaDeutsch

Náhodné foto

page6_img6.jpg

.

Certifikace

4 hvězdy v certifikaci Ski CentraV kategorizaci lyžařských středisek získalo Ski Centrum Bublava - Stříbrná prestižní 4 hvězdy ****.

Mediální partneři

egrensis

Ski Centrum Bublava – Stříbrná

Tisk Email

Kompaktní a moderně vybavené lyžařské středisko nabízí komorní prostředí a kompletní servis pro lyžaře a snowboardisty. Na širokých sjezdových tratích všech stupňů obtížnosti si užijete lyžování bez stresů a po většinu roku i zcela bez front u vleků. Provozní doba je denně od 9.00 do 20.00 bez přestávky, pro oblíbené romantické večerní lyžování je velká část areálu osvětlena. Všechny sjezdové tratě v areálu Bublava – Stříbrná jsou technicky vysněženy s garancí sněhu po celou sezónu. Středisko je ideální rovněž pro rodinnou rekreaci a lyžařské výcviky. Hlavním cílem areálu je poskytnout svým hostům příjemné prostředí pro jejich sportovní vyžití a volný čas.

Atraktivní lyžařská houpačka Stříbrná – Bleiberg – Bublava dává zdejšímu lyžování novou dimenzi a řadí areál mezi přední zimní střediska České republiky.

Rodinná pohoda a lyžování pro děti.

Pro děti a rodiny se snažíme dělat maximum! Na jedné straně lyžařské hřiště s vlekem zdarma pro děti i dospělé začátečníky a u něj naše „Jedová chýše“- ohřívárna a malá herna pro ty nejmenší. Na druhé straně  dětské jízdné pro děti až do 15-ti let (malé děti do 5-ti let včetně u nás nově lyžují zcela zdarma). Dětmi oblíbená je modrá sjezdovka Malý Bleiberg na široké louce s vlekem, na kterém se snadno naučí děti již od tří let věku.

 

Jak nas najít

Zpráva dne

Provoz denně 9 - 20 hodin. V provozu jsou vleky Malý a Střední Bleiberg, Lanovka jezdí ještě tento víkend. 28. 3. Vás zveme na tradiční karneval s hudbou, soutěžemi a grilováním - masky lyžují celý den zdarma. 30.3. - 1.4. areál uzavřen, o velikonočním provozu rozhodne vývoj počasí ve dnech příštích.