CS DE

Lyžování a trail bike na Bublavě

V zimě nabízí kompaktní a moderně vybavené lyžařské středisko komorní prostředí a kompletní servis pro lyžaře a snowboardisty. Na širokých sjezdových tratích všech stupňů obtížnosti si užijete lyžování bez stresů a bez front u vleků.

Bublava má rovněž velmi aktivní letní sezónu. Zažijte dobrodružství na 2,5km trailové trati, která je otevřená od pátku do neděle, a to vždy od 10 do 18:00. Naučte se ovládat své trailové kolo na našem bike trailu, který je vhodný pro začátečníky i rodiny s dětmi. Na kopec vás pohodlně i s kolem vyveze lanovka, u které se navíc netvoří žádné fronty.

Provozní doba lyžařského areálu je v zimě otevřen denně od 9.00 do 17.00,  večerní lyžování je ve středu, pátek a sobotu od 16:00 - 20:00 hodin. Pro oblíbené romantické večerní lyžování je velká část areálu osvětlena. Všechny sjezdové tratě v areálu Bublava – Stříbrná jsou technicky vysněženy s garancí sněhu po celou sezónu. Středisko je ideální rovněž pro rodinnou rekreaci a lyžařské výcviky. Hlavním cílem areálu je poskytnout svým hostům příjemné prostředí pro jejich sportovní vyžití a volný čas.Proč k nám?

  • moderní ski areál (1 lanovka, 5 vleků)
  • lyžujeme bez stresu a front u vleků
  • široké sjezdovky jsou zárukou bezpečného lyžování
  • pestrá skladba lanovek, vleků i sjezdových tratí
  • přijatelné ceny a parkoviště zdarma hned u sjezdových tratí
  • vlastní lyžařská škola, půjčovna a servis lyží

Rodinná pohoda a lyžování pro děti

Pro děti a rodiny se snažíme dělat maximum! Pro ně i dospělé začátečníky slouží Dětský park, situovaný do samého středu areálu. 180 metrů dlouhá mírná a zábavná sjezdovka je vybavena mnoha herními prvky. Dětský park obsluhuje velice oblíbený pohyblivý lyžařský pás a na něj navazuje lyžařský vlek typu "Poma".  Dětmi vyhledávaná je naše další modrá sjezdovka Malý Bleiberg na široké louce s vlekem, na kterém se snadno naučí děti již od tří let věku. V Dětském parku se vyřádíte již za 150,- Kč na den a dětské jízdné v celém areálu platí pro děti až do 15-ti let (malé děti do 5-ti let včetně u nás pak lyžují zcela zdarma).

 
certifikace